Strona główna – sydney

Kim jesteśmy?

InspaMates to  agencja kreatywna, założona przez młodych ludzi, pełnych pasji i energii. Tworzymy liczne projekty, przy których nie boimy się wyzwań. Nasza ekipa posiada wiele różnych zainteresowań, dzięki czemu zajmujemy się wieloma dziedzinami kreatywnymi. 

Oprócz chęci wsparcia raczkujących twórców, tworzymy w sieci własne, osobiste treści, które publikujemy na blogach, kanałach na YouTube, profilach na Instagramie.

Odtwórz wideo

usługi

Photo & Video

To od filmów wszystko się zaczęło. Kiedy w 2013 roku, założyciele InspaMates rozpoczęli swoją pierwszą działalność na YouTubie. Dziś z przyjemnością wykonamy dla Ciebie sesję portretową, okolicznościową, spot, teledysk, relację z wydarzenia i wiele więcej.

Projekty graficzne

Realizujemy szeroko pojęte zlecenia graficzne. Zajmujemy się projektowaniem logotypów, tworzymy grafiki na social media, wykonujemy rysunki cyfrowe, wizytówki, plakaty, ulotki, a także spersonalizowane zlecenia na życzenie klienta.

Warsztaty & Szkolenia

Mamy za sobą dziesiątki godzin przeprowadzonych warsztatów o tematyce działań kreatywnych. Zorganizowaliśmy dwie edycje autorskich warsztatów "Social Media +", na temat kreowania swojego wizerunku w internecie. Przekazywaliśmy wiedzę także w wielu trójmiejskich szkołach.

portfolio

0 +
zrealizowanych projektów
utworzonych plików
h
warsztatów edukacyjnych
%
pasji i zaangażowania

NASZ ZESPÓŁ

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ? RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

dlaczego inspamates?

Projekty z pasji

Nic nie daje nam takiej satysfakcji jak tworzenie projektów kreatywnych. Realizując zlecenie wkładamy w niego całą naszą pasję i zaangażowanie.

Przystępne ceny

Jesteśmy młodą firmą, która wciąż zdobywa niezwykle cenne doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych. Za to właśnie doświadczenie jesteśmy w stanie wykonać zlecenie nawet przy niższym budżecie.

Otwartość

Nasz zespół tworzą młodzi, otwarci ludzie. Naszym celem jest tworzenie ciekawych projektów, jak najlepiej łączących wizje klienta oraz nasze autorskie pomysły.

logo.png

co mówią nasi klienci?

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ? RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

BLOG